Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar olarak bizler İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde eski ve antika gümüş eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Artık gümüş eşyalarınızı değerinde düşük fiyatlara satmanıza gerek kalmadı. Antika Gümüş Alanlar olarak tüm gümüş eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Firma olarak gümüş eşyalarınızı kilo bazlı olarak satın alıyoruz fakat kilo fiyatı hurda olarak değil gerçek değeri olarak satın almaktayız. Fakat tüm gümüş ürünler için aynı şeyi ne yazık ki söyleyemiyoruz. Obje olarak satabildiğimiz ve takı olarak satabileceğimiz tüm gümüş eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermeye özen göztermekteyiz. Uzman ekip arkadaşlarımızlarla birlikte siz değerli müşterilerimize 30 senedir gümüş eşya üzerine hizmet vermeye devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlerden fiyat bilgisi almadan asla gümüş eşyalarınızı satmayın. Daha sonradan pişman olmayın unutmayın ki siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. 

Gümüş Alan Yerler

Gümüş Alan Yerler olarak bilinen firmamız İstanbul'un Avrupa bölgesinde Bakırköy ve Beyoğlu ana şube olarak hizmet vermekteyiz. Anadolu Yakasında ise Maltepe, Kartal, Beykoz, Üsküdar ve Kadıköy olarak şubelerimiz bulunmaktadır. 800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar gümüş eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp üzerinden bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Fiyat teklifi verdikten sonra siz değerli müşterilerimiz verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek yada ortak bir noktada buluşarak gümüş eşyalarınızı satın almaktayız. Gümüş Alan Yerler olarak bizlere danışmadan gümüş eşyalarınızı satmayın. 

Gümüş Alan Yerler

Gümüş Eşya Alanlar

Gümüş Eşya Alanlar, Gümüş Nereye Satabilirim, Gümüş eşya kimler alır, gümüş eşyalarımı ne kadara satabilirim, Gümüş nasıl satabilirim, gümüş satın alan yerler, gümüş obje alanlar, antika gümüş alanlar, eski gümüş alanlar,hurda gümüş alan yerler olarak sormak istediğiniz tüm sorularınızı anında cevaplamaktayız. Halıcı Ömer olarak müşterilerimizi firmamızdan memnun ayrılması için çabalamaktayız. Bizlere bir telefon kadar yakınsınız. Asağıda iletişim bilgilerimizi ve adresimizi paylaşacağız.

0532 613 38 21 

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 14 + 9 = ?
Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım