Antika Alanlar

Antika Alanlar olarak bizleri diğer antikacılardan ayıran en büyük özelliğimiz tecrübemiz ve antika eşyalarınızı değerinde satın almamızdır. 30 senelik tecrübemizle birlikte İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde oturan antika severlere hizmet vermekteyiz. Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte çok daha fazla halka hizmet vermek için elimizde gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktayız. Bizler antika ürünlerinizi inceledikten sonra siz değerli müşterilerimize ürünler hakkında bilgi verdikten sonra ürünleri satın alabileceğimiz fiyatları söylemekteyiz. 

Antika Alanlar

Antika Alanlar olarak bazı konularda müşterilerimize aydınlatmak isteriz. Örneğin dikiş makinesi bir antika ürün değildir. Kaç senelik olursa olsun ne yazık ki antika ürün olarak sayılmaz. Sadece onun adı eski dikiş makinesidir. Bizler ekspertizlik yapmadan önce siz değerli müşterilerimizden antika ürünlerinizin fotoğraflarını whatsapp üzerinde göndermenizi rica etmekteyiz. Bizler ürünleri fotoğrafdan inceledikten sonra ilgilendiğimiz bir ürün ise yani satabileceğimize inandığımız bir ürün ise ürünleri yakından görmek için siz değerli müşterilerimizde bir randevu talep etmekteyiz. Ürünleri yakından inceledikten sonra net bir fiyat vermekteyiz. Verdiğimiz teklifi kabul ettiğiniz takdirde ücretini nakit ödeyerek satın almaktayız.

Antika Eşya Alanlar 

Antika Eşya Alanlar olarak ne tür antika eşyalar satın aldığımız ve neler satın almadığımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak isteriz. Antika mobilyalarınızı satın almaktayız. Fakat çok kaba ve büyük olan modelleri ne yazık ki satın almamaktayız. Eski Plaklarınızı kırık olmadığı sürece satın almaktayız. Antika objelerinizi satın almaktayız. Antika ve değerli tablolalarınızı satın almaktayız. Antika saat, antika gramafon ve antika pikap çalarlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satın almadığımız ürünler ise pul, para, dikiş makinesi, toprak altı olan ürünlerin alım ve satımını yapmamaktayız. Antika eşya alanlar olarak 30 senedir sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler olarak yurt dışı üretimi olan antika eşyalarınızı uzmanlık alanımız olduğu için piyasanın üstünde fiyat vererek satın almaktayız. Fransız yapımı, ingiliz yapımı, belçika yapımı, italyan yapımı olmak üzere tüm avrupa ürünlerinizi değerinde satmak için mutlaka bizleri arayınız. Halıcı Ömer olarak anında fiyat bilgisi verelim.

Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler olarak İstanbul'un bir çok ilçesinde şubelerimiz mevcuttur. Anadolu yakasında Kadıköy, Maltepe, Üsküdar, Ataşehir, Beykoz, Kartal olmak üzere şubelerimiz bulunmaktadır. Avrupa Yakası olarak Bakırköy, Beyoğlu, Taksim, Beşiktaş ve Fatih bölgesinde şubelerimiz bulunmaktadır. Ancak unutmayın ki Antika Alanlar olarak adresinize kadar gelerek antika ürünlerinizi kapınızdan değerinde nakit olarak satın almaktayız. Bizlere danışmadan antika ürünlerinizi asla satmayın daha sonradan pişman olmayın. 

Antika Satmak İstiyorum

Antika Satmak İstiyorum, Antika Nereye Satabilirim, Antika Nasıl Satabilirim, Antika kimler alır, antika eşyalarım ne kadar eder, Antika satın alan yerler olarak google'da sormak istediğiniz tüm soruları bizleri arayarak sorabilirisiniz. Bir telefon kadar uzaklıktayız. 

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 16 + 5 = ?
Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım